fbpx


Niall Horan, były członek zespołu One Direction i artysta, który rozpoczął solową karierę wokalną… mógłby być piłkarzem! Nie kochani, to nie żart!

Niall Horan ma za sobą cztery miesiące treningów piłkarskich z Jose Mourinho! Mimo iż wydarzyło się to lata temu, przyznał się dopiero teraz! Kilka lat temu po operacji rekonstrukcji stawu kolanowego, artysta musiał przejść intensywną rehabilitację. W międzyczasie szykował się do wznowienia trasy koncertowej z One Direction. Pomógł mu w tym były trener Chelsea, Jose Mourinho, który przekonał lekarzy drużyny, że Niall to jeden z jego zawodników. W ten sposób wokalista przez cztery miesiące trenował pod okiem specjalistów!

www.irishexaminer.com

„Jose to wielki człowiek. Podobało mi się jego towarzystwo. Musiałem przejść rehabilitację, by móc ruszyć w światową trasę koncertową z One Direction. Był grudzień, a ja musiałem wrócić do odpowiedniej dyspozycji już w maju”– powiedział Niall Horan.

„Skontaktowałem się z nim i zaprosił mnie na boisko treningowe Chelsea. Powiedział lekarzom, że jestem jednym z jego zawodników i potrzebuje mnie z powrotem w swoim klubie.Trenowałem przez tak długi czas, że poczułem się częścią tej drużyny” – wyjaśnił.

Co Wy na to, gdyby Niall został piłkarzem, a nie wokalistą? 😉

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X