fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Podczas produkcji często zdarza się, że pewne sceny ostatecznie nie wchodzą do serialu. Jednak tym razem Netflix przemontował odcinek, który został opublikowany ponad dwa lata temu!

Foto: COURTESY OF NETFLIX

Netflix zdecydował się na stałe pozbyć kontrowersyjnej sceny z ostatniego odcinka pierwszego sezonu Trzynaście powodów, w której Hannah popełnia samobójstwo. Dotychczas drastyczna scena była pokazana w całości, jednak teraz zaczyna się ujęciem bohaterki patrzącej w lustro i kończy na bardzo wymownej reakcji jej zrozpaczonych rodziców.

Foto: Netflix

Sam Netflix tak uzasadnia swoje działania:

Słyszymy od wielu młodych ludzi, że “13 powodów” często zachęca ich po raz pierwszy do otwartej dyskusji na trudne tematy, takie jak depresja czy samobójstwo i do zwrócenia się o pomoc w takich sytuacjach. Kiedy przygotowywaliśmy się do trzeciego sezonu, przyjrzeliśmy się temu co mówi się o serialu. Za radą ekspertów medycznych, zdecydowaliśmy się wraz z twórcą serialu – Brianem Yorkey’em i producentami, zmienić scenę, w której Hannah odbiera sobie życie.

Foto: Instagram/13reasonswhy

Co uważacie o takim działaniu, czy w serialach powinny pojawiać się tego typu mocne sceny? 

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X