fbpx


Magazyn Variety poinformował, że trwają przygotowania do stworzenia nowej wersji kultowej bajki.

Twórcy oryginału – czyli Warner Bross wraz z producentką i aktorką – Elizabeth Banks (znana m.in. filmów: Igrzyska śmierci, Spider-Man, Aniołki Charliego) przygotowują na zlecenie Netflixa serialową wersję, kultowej bajki o przygodach dwóch rodzin jaskiniowców, a przede wszystkim Freda i Barneya, którzy prawie w każdym odcinku pakowali się w kłopoty. Przez lata produkcji serialu, powstało ponad 150 odcinków.

Foto: Hanna-Barbera Productions

Flinstonowie to bajka, która bawiła wiele pokoleń dzieci i nie tylko dzieci, na całym świecie. W 1994 roku powstała filmowa wersja Flinestonóww której w rolę wesołego nerwusa – Freda wcielił się znany hollywodzki aktor – John Goodman, w obsadzie pojawiła się też m.in. Halle Berry. W 2000 roku wyszła następna część – Flinstonowie – Niech żyje Rock Vegas!

Foto: Universal Pictures, Amblin Entertainment, Hanna-Barbera Productions

Nowa wersja prawdopodobnie pozostanie animacją, jednak skierowana ma być do starszej grupy wiekowej, czyli być tzw. bajką dla dorosłych.

Foto: Universal Pictures, Amblin Entertainment, Hanna-Barbera Productions

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X