fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Tak, nie żartujemy! Okazuje się, że przedstawiciele Uni Europejskiej skontaktowali się z przedstawicielami Netflixa, by poprosić go o zmniejszenie natężenia oglądanych u niego seriali poprzez obniżenie jakości obrazu. Skąd taka decyzja? Najwyraźniej wszyscy Europejczycy zostali w domach i z nudów zaczęli nadrabiać zaległe seriale i filmy!

Źródło: Netflix.pl

Jak podają wszystkie media w Europie, Unia Europejska liczy, że na czas kwarantanny jakość HD w Internecie zostanie wyłączona! Jaki jest tego powód? Okazuje się, że ludzie jako najlepszy sposób spędzenia czasu w domach wybierają właśnie oglądanie filmów w Internecie!

Źródło: wprost.pl

Przez to sieć łącząca wszystkie urządzenia na świecie może zostać przeciążona, a co za tym idzie, miliony ludzi mogą zostać pozbawieni dostępu do informacji! Komisarz UE Thierry Breton rozmawiał z szefem Netflixa – Reedem Hastingsem. Teraz już oficjalnie wiemy, że obydwie instytucja doszły do porozumienia!

Netflix zgodził się na zmniejszenie przepływności sieci. Zabieg ten wykonają jedynie na terenie Europy i będzie trwał 30 dni. Na dany moment jednak nie wiemy, w jaki sposób platforma streamingowa chce tego dokonać.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X