fbpx


Marvel Studios razem z Paramount Pictures w 2012 roku rozpoczęli pracę nad stworzeniem uniwersum Avengersów. Bohaterowie tacy jak: Iron Man, Kapitan Ameryka, Hulk, Thor czy Czarna Wdowa połączyli siły, by walczyć ze złem. Nie trzeba było długo czekać, by i Netflix upomniał się o kolejne komiksy stworzone przez Marvela. Jessica Jones, Daredevil, Punnisher, Luke Cage oraz Iron First utworzyli The Deffenders. Teraz jednak ich los jest zagrożony.

Netflix jest jedną z nielicznych wytwórni, która stawia przede wszystkim na ciągłe realizowanie nowych tytułów. Co rusz rywalizują z innymi na realizacje kolejnych pomysłów. Wiemy, że niedługo będziecie mogli obejrzeć przygody czarownicy i jej kota Salema w „The Chilling Adventures of Sabrina” czy przygody „Wiedźmina”. Niestety, za tym idzie także możliwość anulowania wcześniejszych produkcji, które nie przyniosły odpowiednich zysków.

 

Spośród wszystkich superbohaterów „The Deffenders” do kasacji idzie „Iron First”. W oficjalnym oświadczeniu możecie przeczytać, że nie doczekacie się 3 sezonu adaptacji sławnego komiksu. Przypomnijmy, że serial opowiadał o mistrzu wschodnich sztuk walki, który dzięki swoim nadprzyrodzonym siłom walczył ze złem i przestępczością. W głównej roli mogliście zobaczyć Finna Jonesa. Produkcja swoją premierę miała 17 marca ubiegłego roku i doczekała się dwóch sezonów.

Mamy jednak, na razie nie potwierdzoną, informację dla fanów! Jak donosi serwis Deadline kolejne słowa, które napotkamy w oświadczeniu: „Pomimo że serial na Netfliksie dobiegł końca, nieśmiertelny Iron Fist będzie dalej żył” mogą oznaczać, że inna wytwórnia przejmie tytuł i będzie kontynuować historię. Możliwe, że będzie to dopiero powstająca platforma Marvela, do której prawa mieć będzie Disney. Los pozostałych bohaterów z uniwersum jest niezagrożony, a Wy już niedługo możecie spodziewać się premier kolejnych odcinków: „Daredevila” czy „Jessici Jones”. Będziecie tęsknić?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X