fbpx


Włożyliśmy w nowy album wiele energii i czasu. Mamy nadzieję, że nasi fani to docenią – takimi słowami Bars & Melody opisują swoją muzykę i nowy album, który podobno zbliża się wielkimi krokami! Jesteście na to gotowi? My nie możemy się doczekać!

Nieco ponad miesiąc temu chłopacy wydali nowy singiel “Love To See Me Fail” co jest zapowiedzią nowego albumu! Charlie i Leo powiedzieli nam kilka słów na ten temat.

To prawda – zbliża się premiera naszej najnowszej płyty. Niestety, na razie nie możemy Wam powiedzieć zbyt wiele na jej temat. Zdradzimy jedynie, że możecie się spodziewać wielu eksperymentów i różnych muzycznych stylów. Naprawdę świetnie się bawiliśmy, pracując nad nią i cały swój czas spędzony w studio poświęciliśmy, by brzmiała ona jak najlepiej. Niedługo po ukazaniu się “Love To See Me Fail” pojawi się kolejny singiel zwiastujący ten krążek.

Tak więc oprócz tego, że chłopacy potwierdzili nowy krążek, to jeszcze wcześniej obiecali kolejny singiel! Tak więc warto czekać, bo będzie na pewno niesamowity! Oby jeszcze lepszy niż LTSMF, o ile się da 🙂

Więcej o chłopakach możecie przeczytać w najnowszym numerze Young Stars News, który znajdziecie w Salonach Empik oraz na mymusicshop.pl.

Pamiętajcie również, że macie ostatnią szansę na zakup wymarzonych biletów, na zbliżającą się wielkimi krokami trasę Bars & Melody w Polsce! Pierwszy koncert już 24 kwietnia w Rzeszowie!


Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X