fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Jingle Bell Ball w The O2 Arena w Londynie było niezwykle wielkim wydarzeniem. W świątecznym koncercie wudział wzięli m.in.: Halsey, Little Mix, Rita Ora i więcej w weekend (8 do 9 grudnia). Jeśli przegapiliście gigantyczne coroczne wydarzenie, nie musicie się martwić. Poniżej przedstawiamy wszystkie najlepsze występy!

Podczas gdy Goulding pojawiła się na scenie z ulubionymi utworami, w tym “On My Mind” i “Burn”, jej występ “I Need Your Love” naprawdę naelektryzował tłum. Goulding dumnie krążyła po platformie, gdzie błyskały światła, a tancerze zapewnili gorącą atmosferę!

Mimo że set miał tylko trzy piosenki, Halsey wciąż był w stanie pokazać wszystkie emocje na scenie. Skontrastowała swoją wrażliwą grę na fortepianie w utworze “Closer” (którą często śpiewa na koncertach) z ognistym występem “Without Me”. Jej ostry wokal i ekspresyjne ruchy poruszyły publiczność!

Rita Ora najlepiej wykorzystała swój moment, oferując produkcję z tancerzami, mgłą i mnóstwem kolorów. Jej występ “Let You Love Me” z niedawno wydanego albumu “Phoenix” był szczególnie wciągający. Po cichym otwarciu dołączyła do niej grupa tancerzy w różowych garniturach.

Ubierając neonową zieloną sukienkę i lśniące szpilki, Zara Larsson rządziła pokazem. Publiczność mogła usłyszeć “Ruin My Life” i “Lush Life”, które naprawdę rozkręciły cały koncert. Gdy różowe i niebieskie niebo wirowało na ekranie za nią, Larsson zwolniła, a gdy rytm spadł, arenę zamieniono w gigantyczną imprezę taneczną.

“Clean Bandit” wykorzystali swoją magię, towarzysząc gościnnym wokalistom na scenie z wieloma instrumentami. Pełne energii występy osiągnęły najwyższy poziom, kiedy Larsson wróciła na scenę do “Symphony”. Charakterystyczne brzmienie elektropopowego tria, w połączeniu z szybkim głosem Larssona, ożywiło scenę życiem.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X