fbpx


2019 rozpoczął się serią niezapomnianych występów i odliczaniem na środku Times Square w strugach deszczu. Christina Aguilera, Post Malone i Shawn Mendes byli częścią uroczystości końca roku. Jak wyglądały najlepsze momenty koncertu? Przeczytajcie poniżej!

Wybitny piosenkarz i autor piosenek Charlie Puth zagrał na keytarze epickie solo, gdy wykonywał swój hitu z 2018 “How Long”. Utwór sprawił, że wszyscy poczuli się równie pełni energii, jak on. Zobaczcie, jak poradził sobie na scenie!

Foto: Kevin Winter / Getty Images

W trakcie pełnienia obowiązków gospodarza Ciara udowodniła, że ​​jest kimś więcej niż tylko jednym z nich, gdy rozpoczęła pełen energii występ do swojego najnowszego hitu. Wybierając niezwykle zacięty strój – skórzany sportowy biustonosz i modne spodnie treningowe – Ciara pokazała, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, a jej kariera dalej będzie się rozwijać.

Źródło: gotceleb.com

Po dwóch latach wypełnionych pytaniami Mariah Carey “czy ona śpiewa, czy nie” Aguilera wykonała swoje piosenki tak, że nie wymagały pytań o automatyczne dostrajanie jej głosu. Kiedy śpiewała niektóre z jej największych przebojów, jak “Genie in a Bottle”, “Fighter” i “Is not No Other Man” Aguilera oświadczyła, że ​​nie potrzebuje żadnej pomocy, by wydać zachwycający wokal. Co na to Mariah, która coraz częściej wspomaga się playbackiem?

Foto: Pawel Kaminski

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X