fbpx


Ariana Grande bije kolejne rekordy. Czy dla niej istnieją jakiekolwiek granice? Wygląda na to, że nie, ponieważ 25-letnia piosenkarka wyprzedziła Taylor Swift i Katy Perry w rankingu na najczęściej subskrybowaną artystkę w serwisie Youtube. Obecnie ma ponad 32,5 miliona subskrybentów!

Źródło: Youtube.com

Piosenkarka wydała ostatnio od dawna zapowiadany album, który zdobywa coraz większą popularność. To zapewne przeniosło się na jej sukces. Jej największe konkurentki mają 32,28 miliona (Swift) i 32,24 miliona (Perry) subskrypcji i poszły w odstawkę, by ustąpić miejsca autorce hitu “God is a woman”.

Teledyski Ariany również biją rekordy oglądalności. “7 Rings” był największym debiutem w 2019 roku, z 23,6 miliona wyświetleń w pierwszych 24 godzinach. Jej najnowszy hit “Break Up With Your Girlfriend, I’m Bored” miał drugą co do wielkości premierę roku z 21,9 milionów odsłon w ciągu 24 godzin. Aktualnie jej najnowszy teledysk ma 55 461 213 wyświetleń.

Grande wydała swój nowy album “Thank U, Next” w zeszłym tygodniu i jest na najlepszej drodze do debiutu na pierwszym miejscu listy albumów Billboard 200. “7 Rings” spędza trzeci tydzień na liście Billboard Hot 100.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X