fbpx


Dziesięć lat po tym, jak Wonder Girls stało się pierwszym zespołem K-pop, który wylądował na liście Hot 100 z angielskojęzycznym wariantem swojej przebojowej piosenki “Nobody”, firma stojąca za historyczną grupą K-pop powróciła na rynek z nowym zespołem!

Źródło: m.jype.com

Nowy zespół ITZY podążać będzie ścieżką innych dziewczyn, które wyszły z wytwórni, w tym miss A i TWICE. Nowy girlsband składa się z pięciu członków: Yuna, Ryujin, Chaeryeong, Lia i Yeji. ITZY jest pierwszą grupą z JYP Entertainment od dłuższego czasu, ponieważ TWICE zadebiutowało “Like Ooh-Ahh” jeszcze w 2015 roku.

ITZY zyskał już wiele uwagi, ponieważ Ryujin i Chaeryeong rywalizowały w południowokoreańskich programach telewizyjnych. Chaeryeong, której siostra Chaeyeon jest częścią IZ*ONE, pojawiła się na kilku popowych koncertach K-pop, w tym w 2013 roku K-Pop Star 3 i Sixteen, czyli show, w którym TWICE powstało w 2015 roku, a Ryujin pojawił się na końcu roku w Mixnine.

Członkinie ITZY zostały ujawnione przez krótki film, który przedstawił piątkę wokalistek. Nazwa grupy pochodzi od słowa koreańskiego oznaczającego “tam jest”.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X