fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

“Avengers: Endgame” wprowadził dużo zamieszania, ale także wiele wątków wyjaśnił. Film zarobił bardzo dużo pieniędzy nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że twórcy uniwersum już teraz snują kolejne plany, a fani tworzą kolejne teorie na temat nowych Avengersów!

Od niedawna w Internecie krąży plotka, która głosi, że tym razem na czele Avengersów stanie Kapitan Marvel, czyli Carol Danvers. Co ciekawe, ma także powstać nowa grupa superbohaterów, która wstępnie nazywana jest “New Avengers”. Plotki te podsycił także szef Marvel Studios Kevin Feige, który powiedział, że bohaterka zajmie ważne miejsce w nowych fazach MCU.

Jeżeli chodzi o skład nowej grupy bohaterów, to kluczowe role odgrywać ma w niej także Czarna Pantera oraz Sam Wilson. Niestety, na dany moment nie został jeszcze potwierdzony udział Spider-Mana i Doktora Strenge’a.

Zanim jednak nowi Avengersi pojawią się w kinach, minie pewnie wiele czasu, ponieważ teraz zarówno wytwórnia, jak i fani nastawiają się na rozwijanie solowych wątków bohaterów. Bardzo prawdopodobne, że nowe filmy otrzymają: Czarna Pantera, Kapitan Marvel, Doktor Strange oraz zostaną wprowadzone nowe postaci jak np. Eternals.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X