fbpx


Na fali popularności aplikacji do streamingu muzyki (takich jak Spotify, Tidal czy Deezer) z nową propozycją wychodzi również największy serwis wideo na świecie. 

Foto: YouTube/music

Chociaż możliwość słuchania muzyki na YouTube to żadna nowość, a większość artystów posiada swoje oficjalne profile na tej platformie, to od dziś ma być to dużo prostsze i wygodniejsze. YouTube już kilka lat temu zauważył trend korzystania ze swojego serwisu jako odtwarzacza muzycznego i postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. Dziś YouTube Music jest dostępne w Polsce! 

Zatem, czym różni się klasyczny YouTube od tego z dopiskiem “Music”? W nowej aplikacji nie znajdziemy milionów filmów, vlogów, pranków itp. To miejsce tylko dla różnego rodzaju utworów posegregowanych wg wykonawców, gatunków i preferencji użytkownika.

Aplikacja jest darmowa, ale jeżeli chcemy się cieszyć pełnią jej możliwości, swobodą od reklam, możliwością odtwarzania w tle (coś na co wiele osób narzekało słuchając muzyki na klasycznej apce YouTube) i innymi udogodnieniami, musimy opłacić abonament, który wynosi 19,99 zł miesięcznie. Czy warto wydać te pieniądze? Najlepiej sprawdzić to samemu, zwłaszcza, że przez pierwsze 3 miesiące nic nie zapłacimy.

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X