fbpx


Debiutancki solowy album Laury Jauregui już niedługo ma się pojawić w sklepach. Szczegóły kawałka są na razie trzymane w tajemnicy, ale pewne jest, że pojawią się na nim “Expectations” i “More Than That”. Drugi kawałek niedawno doczekał się teledysku, a teraz możecie posłuchać, jak brzmi na żywo!

Była piosenkarka z zespołu Fifth Harmony była gościem muzycznym w programie Late, Late Show, gdzie wystąpiła ze swoją nową piosenką “More Than That”. Na scenie była bardzo sensualna i wczuła się w klimat utworu. Towarzyszyły jej tancerki tańczące w powietrzu.

Wyprodukowany przez Charliego Handsome i Murdę Beatz kawałek o gładkim brzmieniu R&B  zadebiutował w zeszłym miesiącu i jest drugim oficjalnym solowym singlem Jauregui. Wydaje się, że piosenkarka idealnie wybrała moment na promocje krążka. Wiadomości o jej znajomej z zespołu Fifth Harmony – Camili Cabello trochę ucichły, zatem dziewczyny nie muszą bezpośrednio ze sobą rywalizować.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X