fbpx


Sylwia Lipka to młoda artystka, która obecnie zalewa cały kraj swoją najnowszą trasą koncertową Na Fali. Piosenkarka pierwszy raz od roku na swoim koncie w serwisie YouTube, opublikowała odpowiedzi na pytania od swoich fanów. Sylwia zdradziła m.in. ile chciałaby mieć dzieci, jak się poznała ze swoim chłopakiem oraz czy planuje jakieś nowe piosenki. Poznajcie odpowiedzi na te i inne pytania!

Sylwia Lipka podczas Q&A odpowiedziała szczerze na pytania zadane przez jej fanów – Ananasy Sylwii. Artystka samodzielnie wybrała 10 najlepszych pytań i udzieliła na nie odpowiedzi w filmiku JAK NAZWĘ DZIECI? | Sylwia LipkaPierwsze pytanie dotyczyło… ciała wokalistki! Fanka Kinga zapytała bowiem o to, czy Sylwia planuje w najbliższym czasie jakieś tatuaże. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że ostatnio zrobiła sobie tatuaż i nie zamierza na tym poprzestać.

Jeszcze chcę przynajmniej 2 albo nawet 3, a jak przyjdzie kolejna okazja to nawet 50. Lubię tatuaże i na pewno będę miała ich więcej, ale nie na chwilę obecną, na chwilę obecną – już zrobiłam! 

Sylwia została również zapytana o to, gdzie planuje spędzić tegoroczne wakacje. Tego niestety ze względu na niespodziankę przygotowaną dla swojego chłopaka, nie mogła zdradzić, ale wiemy, co na pewno będzie robiła w lipcu oraz sierpniu! Gdyż będzie spędzała ten czas z Wami podczas Young Stars Summer Camp oraz Young Stars Festival! Fanów Sylwii ciekawiło również w wielkim stopniu, jak poznała Rafała – swojego chłopaka.

Rafała poznałam na pierwszym koncercie Young Stars Show w Pile, Rafał tańczył wtedy z Jeremim Sikorskim, z którym nadal współpracuje – Możecie go zobaczyć w jego teledyskach. W każdym razie jesteśmy ze sobą już 2 lata. 

Fanka Natalia zapytała gwiazdę o to, ile ta chciałaby mieć dzieci. Sylwia żartobliwie odpowiedziała, że to już ten wiek, w którym zadaje się te pytania. Podkreśliła, że jej się nie spieszy, ale jako iż pochodzi z rodziny wielodzietnej rodziny (Ma sześcioro rodzeństwa! Chciałaby mieć 3 albo 4 dzieci.

Chciałabym na pewno 2 córki. Łucję oraz Liliannę – Wołałabym na nie Lucy oraz Lily – No po prostu sztos! No i chłopak jeden albo dwóch – super by było! 

Fani mogli poznać także ulubioną obecnie piosenkę Sylwii – Jest to utwór Ariany Grande My Everything. 

Ostatnie pytanie dotyczyło największego sukcesu tego roku. Dla Sylwii była to jej najnowsza kolekcja, którą znajdziecie na mymusicshop.pl

Zdecydowanie moim największym sukcesem w tym roku była moja nowa kolekcja związana z piosenką Horizon z płyty Wave. To już trzeci rzut kolekcji, ona się już 2 razy wyprzedała, co jest niesamowite!

Całość Q&A znajdziecie w poniższym filmiku. Jeśli chcecie być na bieżąco z tym co wrzuca Sylwia, zapiszcie się do jej grupy fanowskiej Ananasy Sylwii i przeglądajcie nasz portal!

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X