fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Detroit to naprawdę bardzo muzykalne miasto! To właśnie w nim wychowali się Motown, MC5, Eminem, Aretha Franklin, Jeff Mills i wielu innych. W ostatnim odcinku America’s Got Talent kolejne talenty z tego miasta zaprezentowały swoje umiejętności.

Detroit Youth Choir to społeczna grupa wokalna złożona dla dzieci pochodzących z trudnych środowisk. „Wszyscy są świetni i utalentowani” – zachwycił się nimi reżyser programu Pan White jeszcze przed przesłuchaniem. Nie mylił się. Chór uderzył we wszystkie właściwe nuty w programie NBC, pokazując “Can’t Hold Us” Macklemore’a i Ryana Lewisa.

“Tego się nie spodziewałem” – zauważył Simon Cowell. Zanim sędziowie zagłosowali, gospodarz Terry Crews powiedział, co czuje po tym wykonaniu. Występ szczególnie poruszył Michigan i wychwalał White’a za jego świetną pracę. “Każdy młody mężczyzna i kobieta na tej scenie reprezentuje mnie i to skąd pochodzę” – oznajmił, powstrzymując łzy. “Pamiętam, siedziałem przy moim oknie we Flint, Michigan śniąc. Chciałem to zrobić, chciałem tu być. I jesteście tutaj. I bardzo dobrze zrobiliście.”

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X