fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Seriale sprzedają się coraz lepiej, bo jest to forma, która bardzo odpowiada fanom. Dzięki temu mogą śledzić kolejne losy bohaterów, które są nieograniczone, w porównaniu do filmu, który jest tylko wycinkiem najważniejszych wydarzeń. Jeżeli komuś brakowałoby seriali od Marvela, to okazuje się, że studio jest w trakcie rozmów na temat nowego tytułu!

Źródło: newsarama.com

Portal Geeks WorldWide podał informacje, zgodnie z którymi Marvel zainteresowany jest stworzeniem kolejnego serialu. Tym razem padło ma “Miss America”. Tytułowa bohaterka to wychowywana przez dwie matki America Chavez pochodząca z Utopii. Super moce, którymi może się pochwalić to: super siła, możliwość latania oraz umiejętność otwierania portali do innych wymiarów za pomocą kopnięcia.

Źródło: geektyrant.com

Co ciekawe, Miss America była nawet przez pewien czas członkiem Young Avengers. Nie tak dawno pojawiły się informacje o tym, że Marvel planuje nakręcić produkcje o młodych Avengersach, więc bardzo prawdopodobne jest to, że powstanie Miss America jest początkiem i przygotowaniem gruntu pod całą nową opowieść. Dodatkowo jest to pierwsza latynoska i homoseksualna superbohaterka w historii Marvela, która dostała własną serię.

Źródło: comicvine.gamespot.com

Całość przygotowywana jest z myślą o nowej platformie streamingowej Disney+. To właśnie na niej miałaby zadebiutować “Miss America”, ale także takie seriale jak: “Ms. Marvel”, “She-Hulk” oraz “Moon Knight”.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X