fbpx


Niedawno minął rok od kiedy nie żyje jeden z najwybitniejszych, współczesnych twórców muzycznych – Tim Bergling, znany jako Avicii. Wczoraj opublikowano jeden z utworów, których nie zdążył zaprezentować światu przed śmiercią. 

Foto: AMY SUSSMAN/INVISION/AP/REX/SHUT

Tough Love – czyli silna miłość, lub trudna, twarda miłość. Taki tytuł nosi drugi (po stworzonym w kolaboracji z Aloe Black – SOS) singiel promujący pośmiertny album Aviciiego zatytułowany od jego imienia – TimUtwór był tworzony z producentami muzycznymi – Vincentem Pontare i Salemem Al Fakirem, czyli Vargasem i Lagolą, którzy przyznali, że nowa płyta była w około 80% skończona przed śmiercią DJ’a.

Foto: Getty Images

Utwór nawiązuje muzycznie do charakterystycznych indyjskich rytmów, które Avicii zdołał wpasować i połączyć je z nowoczesnymi brzmieniami, dzięki swoim niesamowitym muzycznym umiejętnościom i perfekcyjnemu wyczuciu melodii. Teledysk do Tough Love zachwyca pięknymi ujęciami na dwójkę ludzi wykonujących taniec nowoczesny pomiędzy skałami.

Premiera albumu Tim planowana jest na 6 czerwca tego roku.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

/* Revive Adserver Asynchronous JS Tag v4.1.3 */-->

X