fbpx


W połowie lipca Miley Cyrus usunęła wszystkie zdjęcia ze swojego profilu na Instagramie. Fani zaczęli się zastanawiać czy piosenkarka ma zamiar zrobić sobie przerwę od kariery, czy są to przygotowania przed wydaniem nowej muzyki. Teraz już znamy odpowiedź! W czwartek usłyszycie nowy singiel!

Wyświetl ten post na Instagramie.

11/29 💔 @iammarkronson

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Autorka piosenki “Malibu” zaskoczyła wszystkich, gdy w trakcie wakacji usunęła wszystkie swoje zdjęcia z Instagrama. W takiej formie profil trwał aż do wczoraj, ponieważ Miley zdecydowała się dodać nowe posty! W pierwszym zobaczyć możecie krótki klip z wolno poruszającym się czerwonym, złamanym sercem w kształcie kuli disco. W tle odtwarzana jest dramatyczna muzyka na skrzypcach. Cyrus podpisała zdjęcie “11/29 💔 @iammarkronson” co oznacz tylko jedno. Już w czwartek usłyszycie nowy kawałek od artystki, który nagrała wspólnie z Markiem Ronsonem.

Kolejne posty zdradzają tytuł piosenki oraz fragmenty teledysku. Ne ten moment wiadomo już, że tytuł nowej piosenki to “Nothing Breaks Like a Heart”. W urywkach teledysku widać jedynie klauna, który biegnie po ulicy oraz dziewczynkę bawiącą się nabojami. Co kilka godzin Miley wrzuca kolejny filmik na swoje media społecznościowe, zatem niedługo poznacie nowe informacje na temat zbliżającej się premiery! 

Przypomnijmy, że ostatni album Cyrus pojawił się 29 września ubiegłego roku. Promowały go takie piosenki jak “Malibu” czy “Younger Now”. Od tamtej pory piosenkarka skupiła się bardziej na sobie, a ostatnio również zaangażowała się w pomoc na rzecz Malibu, które w większości spłonęło w wyniku szalejących pożarów na wybrzeżu USA. 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X