fbpx


Miley Cyrus ostatnio była zajęta pojawianiem się w dziennych i wieczornych programach promujących jej hit z Markiem Ronsonem “Nothing Breaks Like A Heart”. Jednak znalazła chwilę chwilę, by złożyć hołd swojej dawnej dziecięcej gwiazdce: Lindsay Lohan i zaśpiewała fragment jej piosenki!

W krótkim filmiku opublikowanym na InstaStory Miley wykonała jeden z największych hitów Lohan – “Rumours”. Kawałek był wiodącym singlem z debiutanckiego studyjnego albumu Lohan “Speak” z 2004 roku. Cyrus wykonała piosenkę podczas jazdy w samochodzie.

Źródło: Instagram / Lindsay Lohan

Miley oznaczyła Lohan w filmiki, a gwiazda Lindsay Lohan’s Beach Club udostępniła jej wykonanie na swoim profilu. Cyrus stanęła także niedawno w obronie Lindsay na początku tego miesiąca po krytyce programu reality show MTV Mean Girls z Vice, komentując na Instagramie: “Kłamstwa! To najlepszy show w historii”.

“Jestem zmęczona rozpoczynaniem plotek / mam dość bycia śledzonym / mam już dość kłamstwa / mówienia, co chcą ode mnie” – śpiewa Cyrus w nagranym filmiku. Jak myślicie, co miała na myśli?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X