fbpx


Miley Cyrus odwiedziła studio SiriusXM, aby promować swoją nową piosenkę “Nothing Breaks Like a Heart” nagraną z Markiem Ronsonem. Piosenkarka odpowiedziała także na kilka pytań. Jak możecie się domyślać, rozmowa krążyła wokół motywu przewodniego piosenki, zatem Miley opowiedziała o złamanym sercu. 

Wywiad rozpoczął się od tego, że “Gdzie jest Nemo” jest najbardziej przejmującym filmem dla piosenkarki, która często pisze pod wpływem smutku, a takie utwory są dla niej zbyt trudne, by móc wykonywać je przed publicznością. “Wiele moich rozdzierających piosenek jest zazwyczaj bardzo osobistych.” Cyrus później usiadła z Andym Cohenem do nieco bardziej szczerej rozmowy. Sugestywnie opowiadała o swoich wakacyjnych planach z narzeczonym Liamem Hemsworthem oraz o ryzykownym położeniu piankowego palca ze swojego kontrowersyjnego występu z Robinem Thicke podczas VMA w 2013 roku. Piosenkarka ujawniła również, że ona i Hemsworth “nie mówią zbyt dużo o [małżeństwie]”, ponieważ oboje są zajęci życiem zawodowym.

Później prowadzący pokazał Miley występ Ariany Grande i zapytał, co ta sądzi o swojej koleżance ze sceny. “Po prostu chcę iść z nią do klubu” – powiedziała Cyrus, ujawniając, że próbuje nawiązać przyjaźń z Grande, która jest bardziej osobista niż tylko zawodowa. “Czuję, że potrzebuje przyjaciela. Mogłabym mieć taką przyjaciółkę i bardzo chciałbym rozpocząć ten związek.” Dodatkowo na koniec Miley potwierdziła, że zagra swoją ulubioną świąteczną piosenkę, “Happy Xmas (War Is Over)” Johna Lennona z Ronsonem w Saturday Night Live w ten weekend.

To jednak niejedyny moment, kiedy piosenkarka zabrała głos i opowiedziała o sprawach niezwiązanych jedynie z jej muzyką. Wczoraj była widziana również na ulicach New Jersey, gdzie na koszulce miała dorysowany odważny napis: “Chroń dzieci, nie broń”. To odniesienie do ostatnich wydarzeń, które miały miejsce w Stanach Zjednoczonych. Zdjęcie swojego stroju udostępniła także na Instagramie, by nikt go nie przeoczył. Choć wokalistka znana jest z działalności filantropijnej, jej poglądy polityczne były zwykle trzymane poza zasięgiem świata. Okazuje się jednak, że dla Miley los jej fanów nie jest obojętny i nawet swoim strojem stara się walczyć z systemem, który może zagrozić młodym obywatelom.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Protect Kids Not Guns

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X