fbpx


Miley Cyrus jest kolejną gwiazdą, która wykorzystuje modę na jajko, kilka dni po tym, jak viralowe zdjęcie jajka przekroczyło zdjęcie Kylie Jenner jako najbardziej lubianego posta na Instagramie. Dzięki temu odniosła się do plotek o ciąży!

Piosenkarka zamieściła zdjęcie z jajem na Twitterze. W ten sposób chciała raz na zawsze uciąć plotki o rzekomej ciąży. “Nie jestem “Egg-xpecting” (oczekująca dziecka), ale to “Egg-celent” (wspaniale) usłyszeć, że wszyscy są tak szczęśliwi z nami… my też jesteśmy szczęśliwi” – napisała. “Teraz każdy może zostawić nas w spokoju i wrócić do wpatrywania się w jajko.”

Cyrus ostatnio wzięła ślub z długoletnim narzeczonym – aktorem Liamem Hemsworthem. Wcześniej tego dnia piosenkarka dodała kolejną wzmiankę o jajku, wykrzykując swoją ostatnią współpracę z Markiem Ronsonem. “Nothing Breaks Like a Heart” i jej Wielkanocną sesję fotograficzną 2018 podpisała: “Nothing Breaks Like a EGG!”

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X