fbpx


O nich nie musicie się martwić! Miley Cyrus i Liam Hemsworth przeszli naprawdę wiele, ale nadal łączy ich miłość. Ile lat już są razem i czy przerwa się liczy? Sprawdźcie, co na to wszystko powiedziała piosenkarka!

Ich związek jest tak silny, że 26-letnia piosenkarka “Mother’s Daughter” i 29-letni aktor znany z “Igrzysk Śmierci” obchodzą razem 10 rocznicę bycia razem. Na cześć tego wyjątkowego dnia Cyrus pojawiła się w mediach społecznościowych, aby wysłać wiadomość do męża, jednocześnie odpowiadając na rzekome plotki o rozpadzie.

Źródło: Instagram

“Szczęśliwa 10 rocznica mojej miłości” – napisała Cyrus obok artykułu, który porusza takie spekulacje. “Dobrze wiedzieć, że wszyscy są tak głupi, jak w 2009 roku! Niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają… i mam nadzieję, że sposób, w jaki mnie czujesz, jest jednym z nich.”

Wyświetl ten post na Instagramie.

Daddy & Mommy

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Para, która wzięła ślub w grudniu 2018 r., po raz pierwszy spotkała się w 2009 r., podczas produkcji swojego filmu “The Last Song”. Chemia z ekranu przerodziła się w romans poza ekranem, który doprowadził do zaręczyn. Chociaż para postanowiła odpocząć od związku w 2013 roku, to wrócili do siebie dwa lata później.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X