fbpx


Zanim muzyczna kariera Miley Cyrus nabrała rozpędu, kiedy w 2009 roku podpisała kontrakt z wytwórnią Hollywood Records, zapewne większość z Was chociaż raz widziała ją jako Hannah Montanę. Trzynaście lat temu wyemitowano pierwszy odcinek serii, która zdobyła ogromną popularność!


Miley Cyrus wcielała się w postać zwyczajnej nastolatki, Miley Stewart, która prowadziła podwójne życie jako Hannah Montana, czyli światowej sławy popowa piosenkarka, o której wiedzieli tylko bliscy głównej bohaterki. Przygody Hannah między 2006 a 2011 rokiem stały się jednym z najczęściej oglądanych seriali Disney Channel. W tym roku wypada trzynasta rocznica od wypuszczenia pierwszego odcinka!U boku Miley Cyrus zagrał także jej ojciec, Billy Cyrus, oraz Emily Osment, Mitchel Musso, Jason Earles czy Moises Arias. Zanim o Cyrus zrobiło się głośno po jej kontrowersyjnym występie na MTV VMAs w 2013 roku, to właśnie z roli dziewczyny w blond peruce była znana najbardziej. Jesteście fanami Hannah Montany?


Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X