fbpx


Miley Cyrus pojawiła się na Twitterrze, aby ogłosić, że wystąpi w nowym odcinku “RuPaul Drag Race”. Ostatnio program zdobył nagrodę Emmy w kategorii wybitny program typu reality oparty na rywalizacji uczestników.

“CZY MOGĘ PROSIĆ O UWAGĘ PLZ: WAŻNE OGŁOSZENIE!” – piosenkarka napisała na Twitterze przed wydaniem nowego promo odcinka Drag Race. “Czy zwariowałeś? Bo ja jestem wariatem” – mówi Cyrus zza stołu sędziego wyścigu Drag Race.

Wokalistka “Nothing Breaks Like a Heart” podąża za Lady Gagą i Christiną Aguilerą, które wcześniej służyły jako sędziowie gościnni w premierach odpowiednio sezonu 9 i 10. Cyrus będzie nie tylko występować jako gość, ale VH1 drażnił się, że piosenkarka pojawi się pod przykrywką w pracowni, aby szpiegować nowe królowe. Pierwszym wyzwaniem dla konkurencji będzie stworzenie wyglądu sygnatur z materiałów należących do byłego ałunu z serii wygrywającej Emmy.

Cyrus wspaniale współuczestniczyła na scenie wraz z trupą 30 drag queens podczas jej nagrania MTV Video Music Awards w 2015 r., zamykającego występ “Dooo It”. Do grupy należeli między innymi: Drag Race Alyssa Edwards, Gia Gunn, Jasmine Masters, Laganja Estranja i Shangela.

Premiera 11 odcinka “RuPaul Drag Race” odbędzie się w czwartek, 28 lutego na VH1. W tym piątkowym finale RuPaul’s Drag Race All Stars 4 następuje sezon.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X