fbpx


Muzyk znany dzięki takim hitom, jak: I took a pill in Ibiza, czy Cooler than me zdecydował się przejść z jednego końca Stanów Zjednoczonych na drugi.

Foto: CREDIT: COURTESY MIKE POSNER

Z leżącego na wschodnim wybrzeżu New Jersey, przez Detroit, aż do znajdującego się na wschodnim wybrzeżu, w stanie Kalifornia – Venice Beach. To droga, którą piosenkarz zdecydował się podjąć pieszo. Długość zaplanowanej przez Posnera trasy to wg map Google ponad 4500 km, a jej przejście ma zająć 960 godzin, czyli 40 dni. Oczywiście jest to czas samego chodu, nie wliczają się w to przerwy na odpoczynek i sen, dlatego realny czas takiej podróży to nawet kilka miesięcy.

Foto: Instagram/mikeposner

Artysta podjął się tego wyzwania, żeby poradzić sobie z traumą po śmierci bliskich mu osób i dla ich upamiętnienia. W 2017 roku zmarł ojciec artysty, w kwietniu zeszłego roku odszedł jego przyjaciel – Avicii, a we wrześniu 2018 roku – jego bliski kolega – Mac Miller. Mike Posner tak komentował intencje swojej wyprawy: Nie zbieram pieniędzy, ani nic z tych rzeczy, ale może powodem jest przypomnienie ludziom, że życie jest tu i teraz. Wystarczy, że na chwilę zamkniesz oczy, a potem je otworzysz. To jest to.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X