fbpx


Minął miesiąc od premiery singla Magnes, który powstał w ramach projektu Young Stars Team. Jak wygląda odbiór piosenki po tym czasie? 

Od samego początku  stworzona w kolaboracji czterech wokalistek piosenka Magnes spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem ze strony fanów. Nie brakowało opinii w bardzo pozytywnym tonie, chwalących sam utwór i pracę, którą wykonały dziewczyny z Young Stars Team, czyli: Sylwia Lipka, Weronika Juszczak, Kaja Jabłońska oraz Dominika Sozańska.

Pod oficjalnym klipem (który również wywołał niemały zachwyt) znajdziemy takie komentarze:

Foto: YouTube

 

Teledysk do piosenki został wyświetlony już blisko 400 tysięcy razy, zebrał ponad 1600 komentarzy i dostał 20 tysięcy łapek w górę, przy niecałych 500 łapkach w dół, co stanowi świetny bilans!

Magnes zdobywa popularność w bardzo szybkim tempie i już można określić go hitem tej wiosny, a zapowiada się na to, że może stać się również prawdziwym przebojem tego lata!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X