fbpx


Shawn Mendes udzielił ostatnio wywiadu dla magazynu Rolling Stone. W rozmowie zdradził wiele informacji na temat przyjaźni, seksualności i niepewności co do kariery. Wypowiedziane słowa  wywołały pewnego rodzaju zamieszanie, więc Mendes postanowił zabrać głos w sprawie i opublikował oświadczenie na Twitterze. 

Foto: Ruven Afanador / Rolling Stone

W aktualnym wydaniu Rolling Stone’a, Shawna zaproszono do Portugalii, skąd pochodzi rodzina jego ojca. Rozmowy, które odbyły się podczas podróży, odnoszą się do najbardziej poruszających pytań, jakie zadano mu od czasu, gdy jego “Stitches” stały się wyzwaniem dla kariery w 2015 roku. Artysta opowiedział o paleniu trawki i wyjawił, dlaczego ją uwielbia, opowiedział także o randkach i o tym, że nie ma “żadnej gry”. Przeczytać możecie również o jego życiu towarzyskim, trudnym do zdefiniowania związku z Hailey Baldwin, przyjaźni z Taylor Swift, niepewności i seksualności. Shawn Mendes przedstawił to wszystko w swoim ostatnim wywiadzie i jest to wrażliwe, nieocenzurowane spojrzenie na gwiazdę, którą nie tak łatwo rozgryźć. 

Foto: Ruven Afanador / Rolling Stone

Co ciekawe odważył się także porozmawiać o tym, że nie czuje się dobrze ze stałą fascynacją, jaką publiczność wyraża na temat jego seksualności. “Czuję, że muszę być widziany z kimś – z jakąś dziewczyną – publicznie, aby udowodnić ludziom, że nie jestem gejem. Chociaż w moim sercu wiem, że to nie jest nic złego, wciąż jest taka cząstka mnie, która tak myśli, a ja nienawidzę tej strony mnie.”  W ubiegłym roku mnóstwo komentarzy na temat jego seksualności spowodowało, że piosenkarz stworzył serię filmów na Snapchatcie, które jednoznacznie wyjaśniły sytuację. “Zauważyłem, że wielu ludzi mówi, że dałem im gejowską atmosferę. Po pierwsze, nie jestem gejem. Po drugie, nie powinno to mieć znaczenia, jeśli nim jestem lub nie.”

Shawn postanowił zabrać głos w sprawie samego wywiadu i wyjaśnił kilka spraw na Twitterze. “Oczywiście mam swoje poczucie niepewności i zmagań, ale to tylko jedna część mnie. Czasami pozytywna strona opowieści nie zawsze jest w pełni opowiedziana i chciałbym, żeby to miało miejsce. Kocham to, co robię i tak bardzo was kocham.” Cały wywiad możecie znaleźć tutaj! 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X