fbpx


Meghan Trainor w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że jest stuprocentowo gotowa na posiadanie dzieci! Wokalistka powiedziała, że razem z mężem, Darylem Sabarą zdecydowanie chcą mieć potomstwo.

Meghan Trainor i Daryl Sabara są małżeństwem niespełna od świąt Bożego Narodzenia, ale para już bierze pod uwagę posiadanie potomstwa! 25-letnia wokalistka w wywiadzie przyznała, że oboje z mężem są już gotowi na posiadanie dzieci i zdecydowanie myślą o powiększeniu rodziny.

“Jeśli wszystko mogłoby potoczyć się tak, jak tego chcemy, już byłabym w ciąży! Jesteśmy na to gotowi – chcę mieć dzieci!”

powiedziała Meghan magazynowi People. Wokalistka dodała także:

“Oboje jesteśmy tym strasznie podekscytowani. Ciągle oglądamy dziecięce video na Youtube i różne lekcje, choćby o tym, jak zajmować się noworodkiem. Przygotowujemy się do tego każdego dnia. Jednak jadę w trasę z albumem – po jej zakończeniu zacznę myśleć o dzieciach.”

Nowy album Meghan Trainor, Treat Myself, ma ukazać się jeszcze w tym roku. Można więc spodziewać się, że dość szybko usłyszymy o tym, że para spodziewa się pierwszego dziecka 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X