fbpx


Meghan Markle, która zdecydowanie największą popularność zyskała dzięki serialowi Suits, a teraz mówi o Niej cały świat ze względu na narzeczeństwo z księciem Harry’m… znika z sieci! Jeśli ktoś obserwował Meghan, na pewno był w niemałym szoku, ponieważ zniknęły Jej oficjalne profile na Instagramie oraz Twitterze, gdzie wcześniej bywała bardzo aktywna!

Meghan Markle / instagram.com

Pani Markle jest wdzięczna wszystkim, którzy śledzili jej profile w social mediach w ostatnich latach, jednakże, ponieważ nie używała ich od jakiegoś czasu, podjęła decyzję o ich usunięciu” – możemy odczytać w oświadczeniu Kensington Palace.

Fani są zszokowani, jednak nie ma co się zbytnio dziwić. Nikt z członków rodziny królewskiej nie posiada prywatnego konta na jakimkolwiek portalu. Wszystkie informacje i zdjęcia, znajdują się wyłącznie na profilach Kensington Palace.

No cóż, szkoda. Meghan Markle bardzo często udostępniała ciekawe zdjęcia z Jej spacerów, wycieczek czy spotkań ze znajomymi, które zawsze były bardzo pozytywne i zarażały dobrym humorem. Z drugiej strony, wyzywające zdjęcia czy sesje przyszłej księżnej, są już chyba nie na miejscu. Stąd teraz musimy czekać tylko na niezawodnych paparazzi oraz na oficjalny profil Kensington Palace.

Meghan Markle & Książę Harry, Londyn // Photo: GettyImages

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X