fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Do Young Stars Festival zostało już tylko 5 dni! W najbliższy piątek widzimy się w COS Torwar, aby doskonale się bawić, słuchać muzyki, poznawać nowych ludzi, a także spotykać się ze swoimi idolami! Przypominamy kilka ważnych informacji 🙂

Po pierwsze, w przypadku Meet&Greet podzieliliśmy wszystko na sale, aby było Wam jeszcze wygodniej spotykać się z ulubionymi gwiazdami! Prosimy, abyście dokładnie zapoznali się z rozpiską i wiedzieli, gdzie i o której dokładnie odbywa się spotkanie z idolem – ułatwi to Wam planowanie i pozwoli uniknąć spóźnienia się na M&G 🙂 Na M&G będziemy Was wpuszczać od około 8:50, natomiast na każde kolejne spotkanie powinniście przyjść około 20 minut przed planową godziną rozpoczęcia spotkania.

Po drugie, ważna informacja dla uczestników spotkań z Lukasem Riegerem oraz Bar&Melody! Zwróćcie uwagę na małe przesunięcia czasowe, aby na pewno nie przegapić spotkania!

Po trzecie: już w przyszłym tygodniu ogłosimy nowy system pobierania zdjęć z Meet&Greet – bądźcie czujni! Śledźcie nasze social media i portal, aby nie przegapić dokładnych informacji.

Na chwilę obecną to wszystko! Do zobaczenia już w najbliższy piątek na warszawskim Torwarze, podczas najgorętszego zakończenia wakacji! 

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X