fbpx


Jego nagrania mają setki tysięcy wyświetleń, a jego konto jest bliskie zdobycia miliona subskrypcji. Nagrywał już z Dominikiem Łupickim, Stuu, a dzisiaj wrzucił wywiad z Lordem Kruszwilem, który okazał się… Prankiem! Kim jest YouTuber, którego szersza publiczność kojarzy pod pseudonimem Medusa? 

Medusa, a właściwie Adrian Salamon to 21-letni YouTuber, który swoją przygodę w sieci zaczął 2 lata temu od nagrywania śmiesznych telefonów. Z miesiąca na miesiąc liczba jego fanów wzrasta, a ostatnio coraz bardziej zbliża się do upragnionego miliona subskrypcji na YouTube!

Młody YouTuber nie próżnuje! Wczoraj gościł na kanale Dominika Łupickiego, na którym… został zrzucony w kartonie na trampolinę!

Dzisiaj na oficjalnym koncie Medusy pojawił się kolejny filmik. Tym razem Adrian wcielił się w role dziennikarza i przeprowadził wywiad z samym Lordem Kruszwilem, którego następnie… wywiózł do lasu! Jeśli chcecie zobaczyć, jak Lord biegnie za samochodem i prosi o otworzenie drzwi koniecznie włączcie ten filmik!

Spora dawka humoru to znak firmowy tego YouTubera. Jeśli do tej pory nie widzieliście jego filmików, zdecydowanie polecamy to nadrobić! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X