fbpx


Life is Strange to jedna z nielicznych typowo młodzieżowych gier na konsole Playstation 4. W historii wcielamy się w postać nastoletniej Max – co jest kolejnym nietypowym motywem, bowiem ze świecą szukać można gier gdzie pierwszoplanową postacią jest dziewczyna. Poza kultowym Tomb Raiderem ciężko na poczekaniu jakąkolwiek sobie przypomnieć. Jednak, jak zdradza tytuł, nie było to do samego końca pewne!

gram.pl

Jak się okazuje Square Enix było jedynym wydawcą, który nie kazał twórcom gry zmienić płci bohaterki.

Tą oraz wiele innych (naprawdę zaskakujących!) ciekawostek, przeczytać możecie na Fandoms.

Gdy w piątym epizodzie gracz ma za zadanie wpisać prawidłowy kod aby otworzyć drzwi do łazienki, powinien być skupiony 🙂 Jeśli 50 razy popełni się błąd to Max w końcu skomentuje sytuacje słowami:

Im going to make the designers pay for all these bullshit code puzzles!”
(tłum.: Zamierzam skłonić projektantów do zapłacenia za te wszystkie bzdury!)

Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze Natalia zdołała się dowiedzieć na temat Life is Strange, wpadajcie tutaj: http://fandoms.pl/328824/22-ciekawostki-o-life-is-strange

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X