fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Człowiek pająk, pierwszy raz pojawił się na kartkach komiksu w 1962 roku. Teraz, ponownie możemy wcielić się w postać Petra Parkera, dzięki nowej grze na licencji PS4 p.t “Marvel’s Spider-Man“. Recenzje tej gry przygotował dla portalu Fandoms Patryk Łochowski. Przekonajmy się, czy jest to hit, który musicie mieć w swojej kolekcji, czy może kompletny kit i nie warto marnować na niego pieniędzy.

Peter Parker musi zmagać się z problemami życia codziennego, jak i z rolą superbohatera, którego rolą jest ratowanie świata. Gra daje nam możliwość patrzenia zarówno z perspektywy zwykłego chłopaka oraz z kostiumu superbohatera. Dzięki temu fabuła nie wydaje się monotonna. Podczas przygody spotykamy znajome nam twarze: Mary Jane Watson, ciocia May czy Norman Osborn.

Czym byłaby gra o Spider-Manie bez możliwości bujania się na pajęczynach. Na szczęście, twórcy nas nie zawiedli i jak to określił Patryk:

“Obawiałem się mocno, czy Insomniac Games poradzi sobie z tym, nie lada wyzwaniem, stworzenia efektownego i jednocześnie płynnego poruszania się pająkiem. W moje opinii poradzili sobie z tym idealnie i tytuł warto zakupić tylko po to, aby pobujać się po mieście!”

Nie od razu będziemy wykonywać perfekcyjne ruchy naszym bohaterem, ale trening czyni mistrza i z czasem zobaczymy jakie to proste i łatwe do zrobienia.

Niesamowite widoki podczas bujania się na pajęczynie, intrygująca fabuła (około 15 godzin gry!) to wszystko sprawia, że nowego Spider-mana, możemy określić tylko jednym słowem HIT. Może nie jest to, najlepsza gra, w jaką kiedykolwiek graliście (oczywiście wszystko zależy od waszego gustu). Ale z pewnością, jeśli lubicie superbohaterskie klimaty, to nie będziecie się nudzić!

Jeśłi chcecie przeczytać więcej o grze, odsyłam was do pełnego artykułu Patryka, i naprawdę zachęcam was do przeczytania: http://fandoms.pl/332963/marvels-spider-man-ps4-recenzja-gry

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X