fbpx


Maroon 5 odwołał swoją konferencję prasową, gdzie mieli omówić swój występ podczas Halftime Super Bowl. Wybierając brak kontaktu z reporterami, spowodowali pojawienie się wielu plotek o tym, dlaczego zespół zrezygnował. Podobno nie chcieli ponownie poruszać informacji o dyskryminacji wśród zawodników meczu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#SBLIII #M53

Post udostępniony przez Maroon 5 (@maroon5)

NFL ogłosiło we wtorek (29 stycznia), że “artyści pozwolą swojemu występowi porozmawiać, przygotowując się do wyjścia na scenę w tę niedzielę”. Do Maroon 5 z frontmanem Adamem Levine’em, dołączy były członek Outkast Big Boi i raper Houston Travis Scott w połowie meczu pomiędzy Los Angeles Rams i New England Patriots. Oficjalnie nie wiadomo, dlaczego wykonawcy odwołali konferencję prasową. NFL planuje, że w tym czasie wykorzysta platformy medialne do pokazania nagrań i treści zza kulis.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#M53

Post udostępniony przez Maroon 5 (@maroon5)

Niektórzy artyści twierdzą, że podczas Super Bowl należy zająć się niesprawiedliwością społeczną. Doprowadziło to do krytyki wykonawców, którzy organizują imprezę w Atlancie. Jermaine Dupri powiedział, że był nazywany “sprzedawcą” za organizację imprezy związanej z Super Bowl podczas spotkania z ludźmi, którzy stracili członków rodziny w wyniku brutalności policji. Po spotkaniu Dupri i członkowie rodziny ofiar doszli do kompromisu, a muzyczny potentat planuje dać matkom platformę do wypowiadania się na scenie podczas jego imprezy Super Bowl Live w Atlancie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#M53

Post udostępniony przez Maroon 5 (@maroon5)

Dodatkowo były rozgrywający NFL Colin Kaepernick pomógł w rozpoczęciu fali protestów, klęcząc podczas hymnu narodowego, aby zwiększyć świadomość brutalności policji, nierówności rasowych i innych problemów społecznych. Myślicie, że występ podczas Halftime Super Bowl może zaszkodzić zespołowi?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X