fbpx


Nie ma co ukrywać, że kariera Margot Robbie wystrzeliła w kosmos dopiero bo udziale w filmie Suicide Squad (Legion Samobójców), gdzie zagrała Harley Quinn. Dzięki Margot i jej roli, mnóstwo dziewczyn zaczęło się do Niej upodabniać czy to na imprezy karnawałowe, czy na Halloween. Świat po prostu oszalał na Jej punkcie.

Sama aktorka mówi, że liczyła się z większą popularnością i że na pewno nie będzie jej to przeszkadzało. Nie spodziewała się jednak, że po tej roli i premierze filmu, będzie musiała się ukrywać!

www.justjared.com

Oprócz mnóstwa fanów i jeszcze większej sławy po wcieleniu się w Harley Quinn, aktorka otrzymała również mnóstwo gróźb, wyzwisk i innych nieprzyjemnych wiadomości od stalkerów i prześladowców. Margot przyznaje, że boi się wychodzić z domu, a jeśli już to robi, to wychodzi z ochroniarzami, na których wydaję dziesiątki tysięcy dolarów! W wywiadach wyznaje, że gdyby wiedziała jakie są konsekwencje zagrania tej roli, inaczej by to przeżywała – teraz ledwo daje sobie radę.

My jednak trzymamy za Nią kciuki i wiemy, że jest twarda. Udowadnia to tym, że już potwierdziła swój udział w kolejnej części filmu, który prawdopodobnie ma się pojawić jeszcze w tym roku! Tak trzymać!

www.mtv.co.uk

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X