fbpx


Marcus i Martinus to bliźniacy, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Nie raz mogliśmy usłyszeć ich na żywo w naszym kraju – przykładem może być Young Stars Festival 2017. Dwa dni temu na kanale YouTube chłopaków pojawił się nowy singiel Invited wraz z teledyskiem. Fani bliźniaków są szczęśliwi, jednak są również zdania, że M&M brzmią jak… Bars & Melody! O co chodzi?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

You know what’s happening tomorrow🙌🏼 Who wants to see the first clips from the “Invited” music video?

Post udostępniony przez Marcus & Martinus ♪ (@marcusandmartinus)

Po pierwsze wszyscy zastanawiają się, czy nowy singiel osiągnie takie wyniki jak chociażby Remind Me (10 mln) czy Make You Belive In Love (50 mln). Tekst oczywiście opowiada o dziewczynie i miłości, bo takie piosenki dobrze się sprzedają i wielu ludzi się z nimi utożsamia.

Możemy usłyszeć jak głosy chłopaków się zmieniły i że piosenka raczej różni się od poprzednich. Mimo iż wpada w ucho to w pewnym momencie refrenu zwalnia. To plus czy raczej minus? No i czy zgadacie się z tym, że chłopaki brzmią jak Bars & Melody, a dokładniej mówiąc jak Charlie, który taki styl i barwę miał o wiele wcześniej?

Między poprzednimi piosenkami, a nowym singlem jest przepaść. Są to całkiem różne, niczym nie podobne do siebie piosenki. Jak na chłopaków mimo wszystko nowa piosenka jest bardzo spokojna. Aż za bardzo. Ciekawy podkład, może się wkręcić – teledysk również pozytywny i wesoły. Czy to jednak wystarczy?

Oczywiście pod teledyskiem komentarze przeważają w języku polskim co z jednej strony nie jest najgorsze, ale błędy jakie niektórzy popełniają aż kują w oczy! Pamiętajcie, że jeśli piszecie coś publicznie – sprawdzajcie pisownie i ortografię! 😉 A teraz sami posłuchajcie tego utworu i oceńcie w ankiecie poniżej, co uważacie o tym kawałku!

Czy według Was Marcus & Martinus w tym utworze brzmią jak Bars & Melody?

P.S. Zobaczcie na te dwa zdjęcia (wyżej Marcusa & Martinusa i poniżej Bars & Melody) i buty jednego z bliźniaków i Leo z BAM. Widzicie podobieństwo? 😀 Przypadek? 😀

Autor: Dominika
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X