fbpx


Young Stars Camp to niewątpliwie jeden z obowiązkowych punktów w waszym wakacyjnym kalendarzu. Miejsca znikają w kilka chwil a listy rezerwowe nie mają końca. Co odróżnia Young Stars Camp od innych obozów? Czemu w wypowiedziach uczestników często przewija się określenie, że są magiczne? Spytaliśmy o to kilka osób. Sprawdźcie sami!

 

Dominika (Ananas Sylwii Lipki): Warto jechać na campa aby przeżyć niezwykłą przygodę, otworzyć się na świat, spędzić czas z osobami o tych samych zainteresowaniach i oczywiście aby móc bliżej poznać swoich idoli i spędzić z nimi kilka dni. Myślę, że nie ma na świecie takiej osoby, która nie marzyłaby o spotkaniu idola. To uczucie kiedy nareszcie zobaczysz na żywo osobę, która codziennie daje Ci tyle pozytywnej energii, motywacji i jest Twoim wzorem do naśladowania ❤️
Na campach spełniany nasze marzenia, to coś niezwykłego, panuje tam magiczna atmosfera, nawet zabrakło mi słów żeby ją bardziej opisać  Campy to także możliwość spotkania się ze swoimi internetowymi przyjaciółmi. Gdyby nie camp nie wiem czy miałabym okazje zobaczyć moje przyjaciółki, oczywiście to też szansa na nawiązanie nowych znajomości a może nawet i przyjaźni? Już kończąc i podsumowując – warto jest pojechać na campa, jeśli macie marzenia to o nie walczcie, nieważne czy podczas rezerwacji miejsca serwery padną, czy strona bedzie wolno działać, walczcie dalej o rezerwacje tego miejsca, mnie po 4 godzinach udało się osiągnąć cel, bo taka szansa na przeżycie wspaniałej przygody może się już nie powtórzyć.

Paula B. : Moim zdaniem najwspanialsze są właśnie te chwile i przeżycia, które spędziliśmy z idolami, nowymi znajomymi. Nie każdy ma okazję powygłupiać się z Arturem i Jeremim, wystąpić we vlogu Weroniki lub Dominika, pojawić się na snapie Domi, Sysi lub Sylwii Lipki, spędzić czas z Bartkiem oraz Olgą, i przeżyć niesamowite, niezapomniane chwile, które zapamiętamy nie tylko my, ale również znajomi, opiekunowie i idole. Strasznie zazdroszczę wszystkim, którzy nie tylko mogli sobie zrobić zdjęcie z idolem, ale również wiedzieć, że na przykład w tym momencie Karaś jest prankowany. XD Równie piękne jest to, że na campie jest właśnie wiele, wiele fandomów. Możemy porozmawiać nie tylko z Misiakami, Ananasami,Kluseczkami itp., ale również z Bambinos, Shawn Mendes Army i wieloma innymi. 

 

Luna:  jest to dobra okazja na poznanie ludzi, którzy mają tych samych idoli więc pewnie dużo może nas z nimi łączyć. Mamy wtedy dużą szansę na to żeby zawiązać nowe przyjaźnie czy zwykłe znajomości, bo z doświadczenia wiem, że w np. w szkołach ciężko znaleźć kogoś kto będzie miał dokładnie tych samych idoli co Wy.

Martyna: Dlaczego warto jechać na YSC? Odpowiedź jest prosta. Po pierwsze, spotyka się idoli i spełnia się marzenia. Jak to na obozach, zabawa zawsze jest świetna, a z osobami które uwielbiamy jest jeszcze lepiej! Po drugie, można spotkać przyjaciół, do których na codzień ma się setki kilometrów, co uniemozliwia spotkanie się. Po trzecie poznaje się nowych ludzi! Nowe przyjaźnie potrafią pozostać na naprawdę długo, można poznac bratnie dusze. Po czwarte spędza się czas na świeżym powietrzu, a to jest bardzo ważne w wakacje

EviRegal_77 Camp to najlepsze co spotkało mnie w te wakacje! ❤️ Dlaczego warto jechać na taki obóz? Przede wszystkim to spełnianie naszych marzeń. Jak wiemy kiedy spełniamy swoje marzenia chcemy co raz bardziej spełniać ich więcej w takim wypadku staramy się co raz bardziej z każdym spełnionym marzeniem! Tak wiem, pokręcone ale taka jest prawda. Każde spełnione marzenie daje nam wielką motywację do dalszych działań. Kolejnym powodem są nowe wspaniałe znajomości. Atmosfera na obozie jest tak cudowna, że każdy dosłownie każdy może rozmawiać z każdym, każdy nawiązuje z innymi lepszy bądź gorszy kontakt ale to jest cudowne, że na takim campie jesteśmy dla siebie jak rodzeństwo! Na YSC spotykamy także bardzo ważne osoby w naszym życiu, czyli idoli. Nie wiem jak u innych ale dla mnie idol znaczy bardzo wiele, bo właśnie dzięki nim wierzę, że spełnię swoje największe marzenia <3 Jakie to uczucie przytulić osobę, która tak wiele zmieniła w twoim życiu? Najwspanialsze w świecie! 

Powiem to jeszcze raz. Tak jak pisałam w swoich postach o camp’ie: Jeśli macie możliwość wybłagajcie rodziców i jedźcie na YSC!
Mam nadzieję, że uda mi się zarezerwować miejsca na Winter Camp’a, bo ten obóz jest naprawdę cudowny!

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X