fbpx


Kłopoty trzymają się byłego i obecnego faceta Ariany Grande. Niedawno pisaliśmy o zatrzymaniu Pete’a Davidsona przez policję. Obyło się jednak bez większych problemów. Gorzej będzie z Mac Milerem. Eks-chłopakowi Ariany sąd postawił już nawet zarzuty!

♥️

Post udostępniony przez Mac (@larryfisherman)


W maju tego roku Mac jechał autem wraz z dwoma kumplami w okolicach Los Angeles. W pewnym momencie samochód prowadzony przez rapera miał uderzyć w przydrożny słup. Chłopaki mieli też uciec z miejsca zdarzenia. Mac niedługo później został zatrzymany przez policję. Wypuszczono go dopiero po wpłaceniu kaucji w wysokości 15 tysięcy dolarów.

Na tym nie skończyły się problemy rapera. Według portalu TMZ otrzymał on dwa zarzuty – prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu, a także niedozwolonych środków. Na szczęście dla Maca nie odpowie za opuszczenie miejsca zdarzenia. Nikt bowiem nie ucierpiał w tym wypadku.

Póki co nie wiadomo, jaką karę otrzyma Mac. Jej na pewno nie uniknie – jazda po alkoholu to bardzo poważne wykroczenie. Być może nie trafi do więzienia, ale raczej pożegna się ze swoim prawem jazdy. Ciekawe, czy teraz będzie prosić Arianę o podwózkę 😉

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X