fbpx


Mac Miller zmarł w wieku 26 lat. Taką informację podał kilka godzin temu portal TMZ, co następnie zostało potwierdzone w mediach. Rzekomą przyczyną śmierci miało być przedawkowanie substancji odurzających.  

hiphopnews.pl

Mac Miller już od długiego czasu zmagał się z uzależnieniem od narkotyków. Niestety, tę walkę 7 września przegrał. Jego śmierć wstrząsnęła całą branżą muzyczną. Kondolencje ślą z całego świata najwięksi muzycy z Shawnem Mendesem na czele.

Medium

Póki co, nie wiemy jeszcze zbyt wiele na temat całego zdarzenia. Mac Miller był raperem oraz wokalistą, który stworzył takie utwory, jak Donald Trump, Self Care, a także My Favorite Part we współpracy ze swoją byłą dziewczyną, Arianą Grande, z którą rozstał się zaledwie cztery miesiące temu.

Przykro nam, że musimy Was informować o takich zdarzeniach. Gdy będzie wiadomo więcej na temat śmierci Maca Millera, będziemy Was powiadamiać na bieżąco.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X