fbpx


Kto z nas nie kojarzy kanału Lorda Kruszwila, czyli Marka Kruszela, czyli jednego z najpopularniejszych polskich youtuberów? Właśnie pojawił się nowy kanał, a jego nazwa to… Król Marek!

Lord Kruszwil znany jest z prestiżowego życia i uwielbienia do bogactwa. Można rzec, że to najbardziej prestiżowy nastolatek na polskim Youtube! Obok niego nie da się przejść obojętnie. Ponad 2,3 miliona subskrypcji i średnia wyświetleń odcinków na poziomie 1,6 miliona – te liczby robią wrażenie! Kruszwil w swoich filmach umiejętnie operuje ironią, przyjmując postawę rozpuszczonego bogatego nastolatka, podejmującego się oceny produktów, usług i zachowań pod względem… właśnie ich prestiżu.

Fot. Youtube Król Marek

Świeżo założony kanał i jeden nowy film, opublikowany 28 grudnia to ponad 36 tysięcy subskrypcji i 220 tysięcy wyświetleń video! Taki wynik w jeden dzień może sugerować, że Król Marek zdobędzie tak samo duże zasięgi jak Lord Kruszwil! Co o tym myślicie?

W pierwszym video na nowym kanale Król Marek mówi o tym, jak umyć samochód! Nie będziemy jednak nic zdradzać, zobaczcie sami!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X