fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Chociaż stworzone przez Marvela uniwersum Avengersów tworzone jest już od 10 lat, w ciągu których powstało całe mnóstwo filmów o losach herosów, to wygląda na to, że temat nadal nie jest wyczerpany. 

Foto: Instagram/twhiddleston

Kolejne produkcje dotyczące superbohaterów zarówno tych pozytywnych, jak i tych, którzy próbują “namieszać”, cieszą się od kilku lat niesłabnącą falą popularności.

Foto: Instagram/twhiddleston

Od dłuższego czasu mówi się, że na własny film lub serial zasługuje postać Lokiego, który jest bohaterem bardzo niejednoznacznym, jednak choć daleko mu do szlachetnego herosa, to cieszy się niesamowitą popularnością wśród widowni.

Foto: Getty Images, Neilson Barnard

Fani doceniają spryt, cynizm, inteligencję i umiejętność sprawnego kombinowania, czyli cechy, którymi można opisać Lokiego, granego przez niezastąpionego Toma Hiddlestone’a.

Serial ma trwać łącznie 6 godzin, więc może składać się z 6 do 12. W produkcji ma brać udział niejaki Michael Waldron, który uczestniczył w tworzeniu popularnego serialu animowanego Rick&Morty. 

Foto: Marvel

Serial ma być dostępny w 2020 lub nawet 2021 roku na platformie Disney +.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X