fbpx


W ubiegłym roku wypuścili razem singiel “1999”, w którym pragną powrócić do lat 90-tych… Troye Sivan i Charli CXC znów łączą siły, ale tym razem w innej sprawie – oboje będą współgospodarzami na muzycznym festiwalu Go West Fest.



Go Fest West rozpocznie się 6 czerwca w Los Angeles i będzie trwać podczas Tygodnia Równości. Wczoraj oficjalnie ogłoszono lineup zbliżającego się festiwalu. Pojawią się ikony indie-popu: Allie X i Pussy Riot. Wystąpią też gwiazdy, które współpracowały z Sivanem – Carlie Hanson oraz Leland. Oprócz nich będzie można zobaczyć Gię Gunn, Quay Dash, Dorian Electrę i Chikę.



Na Twitterze Troye’a czytamy, że “Go West Fest jest nowym rodzajem festiwalu równości”. Łączy sztukę, muzykę i kreatywność społeczności LGBTQ. Charli dodała, że na wydarzeniu każdy jest mile widziany, bo właśnie o to w tym wszystkim chodzi – o równość! Część zysków mają przekazać organizacji GLAAD, której celem jest między innymi eliminowanie dyskryminacji w mediach ze względu na odmienną seksualność.

Zarówno Troye Sivan jak i Charli CXC ciężko pracowali nad projektem Go West Fest!


Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X