fbpx


Jimmy Fallon nawiązuje do stylu najnowszego filmu Netflixa “Bird Box” i przechodzi przez niebezpieczeństwa związane z kulisami w The Tonight Show. Co z tego wyszło i dlaczego zaangażował Lindsay Lohan? Koniecznie sprawdźcie!

W zabawnym nowym odcinku gospodarz i jego zespół idą z zawiązanymi oczami, starając się nie patrzeć na tajemniczą, niewidoczną obecność, której boją się bohaterowie w filmie. W tym przypadku “niebezpieczeństwem” okazuje się być nie nikt inny, jak Lindsay Lohan tańczącą tak, jak to się zdarzało w Mykonos. Na pewno pamiętacie zabawny filmik, na którym Lindsay tańczy.

Później Fallon i załoga dołączają do tańca i przyznają się do dobrej zabawy, podczas gdy Questlove postanawia ponownie założyć opaskę na oczy. Obejrzyjcie klip poniżej.

Dodatkowo Lindsay Lohan ma dla fanów kolejną niespodziankę. Do końca dnia musicie poczekać, aż diva pojawi się na ekranach telewizorów w jej reality show “Lindsay Lohan’s Beach Club”. Do tego czasu MTV zrezygnowało z jakiegokolwiek pokazywania show. 

“Beach Club” będzie kroniką codziennego życia Lohan jako szefa klubu plażowego w Mykonos i oczywiście nawiązuje do piosenki Lindsay “Bossy”. Premiera spektaklu odbędzie się o godz. 20.00 w USA przed wprowadzeniem na cały świat w prawie 180 krajach. Po odcinku odbędzie się Lindsay Lohan’s Beach Club: After the Show, który będzie zjazdem z udziałem Jonathana Bennetta z “Wrednych dziewczyn”.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X