fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
1

Zespół k-popowy co chwilę podrzuca fanom nowości. Tym razem niespodzianką jest ich najnowsza piosenka “Lights”, która jest w języku japońskim. Podnoszący na duchu kawałek na pewno rozjaśni każdy dzień! Posłuchajcie i przekonajcie się sami!

“Lights” wydany 3 lipca, gdy północ wybiła w Japonii, to inspirujący utwór, który wznosi się wraz ze słodkimi wokalami członków i sugestywnymi rapami, gdy śpiewają o świetle, które przynoszą słuchaczom i co dają im w zamian. “W hałasie, czas się zatrzymuje / Jesteśmy połączeni dźwiękiem” – śpiewają w pre-refrenie piosenki przed “ty”, co może być odniesieniem do ich fandomowej ARMY, która jest ich światłem.

W ramach “Lights” członkowie oferują porady na temat tego, jak oni i ich słuchacze mogą w pozytywny sposób stawić czoła światu pomimo trudności. “Nie chcę słuchać tylko szczęśliwych piosenek / zmierzę się z moją samotnością, pokoloruję moje życie / Stracę i zyskam, ale wciąż czegoś szukam” – śpiewa się J-Hope. “Zdecyduj sam, co to znaczy być szczęśliwym” – sugeruje RM. “Każdego dnia, zrób krok, aby się rozwijać”, “Ale czasami można wykazać słabość / W porządku być sobą” – radzi w nowej piosence Jimin.

Teledysk do utworu pokazuje, jak grupa refleksyjnie wchodzi w interakcję ze sobą, z kinem, potencjalnie wiążąc to z ich teledyskiem do “Boy With Luv”, w którym występowali właśnie przed budynkiem kina.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
1
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X