fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Liam Payne ponownie zaskoczył – tym razem na Instagramie. Po głośnym rozstaniu z matką swojego dziecka (Cheryl Cole), paparazzi przyłapali wokalistę z młodą modelką Cairo Dwek. Jak się jednak okazuje, nie było to nic wielkiego, bo Liam wszystko wyjaśnia na Instagramie… w dodatku nie swoim!

Nieźle prawda? Na Instagramie podczas streamu na żywo, John Mayer odpowiedział fance, że jest singlem. Po tych słowach, ni stąd ni zowąd znalazł się Liam Payne, który napisał “Ja też jestem singlem 😉” co od razu wywołało burzę fanów oraz mnóstwo screenów tego komentarza. Po pierwsze zaczęli zarzucać artyście zostawienie Cheryl samej z synem Bearem, zupełnie się nim nie przejmując. Spotykanie się chwilę później z innymi kobietami i wyżej wymienioną modelką Cairo.

Liamowi wypominano nawet to, że już podczas związku z Cheryl, artysta wstawiał dwuznaczne zdjęcia z plaży i różnych innych wyjazdów, oznaczając i komentując piękne “laski” i dziewczyny w skąpych strojach. Jednak wiecie co było najlepsze?

Najlepszym były dziewczyny / kobiety, które zupełnie nie zwracają na to uwagi i od razu komentowały cała sytuacje tekstami typu – też jestem singielką, napisz do mnie! To się nazywa wierna fanka prawda? 😀

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X