fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Liam Payne jest znany z tego, że w wywiadach mówi bardzo dużo o swoim życiu prywatnym, co wcale nie sprawia mu problemu. Jednak, gdy został zapytany o to, dlaczego wspiera kampanię LGBT… Zaczęły się pojawiać schody! 

liamshands.tumblr.com

Liam Payne to jedna z gwiazd, która zaangażowała się w kampanię Adidas #prouder, która ma pomagać młodym osobom ze środowisk LGBT walczących z bezdomnością. W ramach kampanii, zaproszeni do niej goście tworzą specjalne, limitowane kolekcje butów. To właśnie o tę kampanię został spytany wokalista.

Co czyni Cię dumnym w świętowaniu kampanii?  – Takie pytanie od dziennikarza usłyszał wokalista, który wydawał się tym faktem zbity z tropu. – Myślę, że od momentu, gdy byłem małym chłopcem, wszystko na świecie się zmieniło. Chcę, by (mój syn – przyp. red.) był dumny ze mnie, teraz on sprawia, że ja jestem lepszym człowiekiem, co jest moim zdaniem niesamowite. – Tą wypowiedzią Liam nie za bardzo się popisał. Jego słowa, które wydają się, jakby były wyjęte z kontekstu, od razu zostały skrytykowane przez środowisko LGBT na Twitterze:

Jestem za wszystkimi, którzy wyrażają swoje poparcie, ale musisz rozumieć, co popierasz. Nie chodzi o to, aby twoje dzieci były z ciebie dumne. Chodzi o prawa, których nigdy nie zrozumiesz. Chodzi o równość, którą masz. Pomyśl o swoich przywilejach i poczytaj trochę o tym, czym jest #Pride.

Oprócz tych słów, w Internecie pojawiły się także inne wpisy potępiające wypowiedź Liama. Sam wokalista do tej pory nie odniósł się do tych krytycznych słów. Jednak, czy powinien?

Autor: Dominika

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X