fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Członek One Direction, który ostatnio skupił się przede wszystkim na promowaniu nowych utworów, w tym piosenki, którą nagrał z Jonasem Blue “Poladroid”, zdradził jak wygląda jego życie miłosne. W życiu zawodowym powodzi mu się coraz lepiej, jego epka wydana była w sierpniu i zawierała cztery piosenki. Usłyszeć go mogliście także w wielu duetach m.in. z Ritą Orą. Chłopak nie ma jednak szczęscia w miłości, czemu dał wyraz podczas BBC Radio 1 Teen Awards. 

Liama Payne’a mieliście możliwość poznać w 2010 roku, kiedy w programie X Factor razem z innymi stworzył zespół One Direction. Od czasu zawieszenia działalności zespołu piosenkarz skupił się na rozwoju własnej kariery oraz związał się z Cheryl Cole. Para poznała się w 2008 roku w trakcie przesłuchań do programu X Factor. Ze swoim związkiem nie obnosili się do czasu, gdy okazało się, że spodziewają się dziecka. W 2017 roku na świat przyszedł ich syn Bear.

O ich kłopotach mówiło się od dawna, jednak dopiero w lipcu Liam oficjalnie potwierdził, że się rozstali. Artysta zaznaczył, że dalej tworzą rodzinę i syn jest dla nich najważniejszy, ale podjęli decyzję o rozejściu się. Wczoraj piosenkarz postanowił się otworzyć i opowiedzieć o swoich związkach. Zapytany o najbardziej zawstydzającą rzecz, jaką zrobił dla miłości, piosenkarz wspomniał, że kiedyś zaśpiewał dziewczynie w szatni. “Wyszła ze mną, ponieważ jej zaśpiewałem, a potem rzuciła mnie następnego dnia!“. Chwilę później dodał, że historia jego cholernego życia (ang. The story of my bloody life), mówiąc szczerze, powtarza się bardzo często. Chodziło mu zapewne o to, że często dostawał kosza. Dociekliwi fani od razu zauważyli odniesienie do piosenki “Story of My Live“, którą Liam sparafrazował, by lepiej oddać to, jak wygląda jego życie miłosne.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X