fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Liam Payne ostatnimi czasy bryluje w Internecie, jego wszystkie publiczne wypowiedzi są dokładnie opisywane i nie inaczej jest tym razem. 24-letni muzyk w wywiadzie dla MTV powiedział, że martwi go Shawn Mendes i zaoferował mu swoją pomoc.

Grafika pochodząca z Instagrama Liama Payne’a

Liam Payne zaoferował się Mendesowi, że gdyby ten miałby jakiś problem, zawsze może do niego zadzwonić. Ta propozycja wyszła od Liama, gdyż ten martwi się o młodszego kolegę, który już w wieku 19-lat musi się mierzyć ze sławą na całym świecie.

Uważam że Shawn Mendes jest niesamowity, ale ciągle miałem wrażenie, że w jednej z jego piosenek słyszę także trochę żalu. Także po prostu chciałem się upewnić, że z Nim wszystko w porządku.

On ma dopiero 19 lat, nie żebym w jakikolwiek sposób umniejszał jego osobie, bo jest oczywiście niesamowity (…) On jest znany na całym świecie, to może spowodować zmiany. Po prostu chciałbym dać mu trochę wsparcia, zapytać “Jak się masz?”

Shawn jeszcze nie odpowiedział na ciepłe słowa od kolegi po fachu, jak myślicie, Shawn skorzysta z porad Liama?

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X