fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Nie od dziś wiadomo, że Liam Payne jest kobieciarzem i podrywaczem. Nie od dziś wiadomo również, że nie poświęca swojemu synowi i partnerce tyle czasu, ile powinien. Ciągle tłumaczy to wyjazdami związanymi z powstawaniem oraz promocją nadchodzącej płyty. Szkoda tylko, że wszędzie tam są kobiety i niefortunne teksty Liama, które nie pomagają mu w utrzymaniu pozytywnych stosunków z Cheryl.

W ostatnich dniach Liam Payne miał okazję poznać piękną Anittę podczas Latin American MTV MIAW, którą jak widać od razu polubił i zareklamował na swoim Instagramie. Udzielił nawet na Jej temat szczerego wywiadu mówiąc, że są bardzo do siebie podobni, podróżują, mijają się w różnych miejscach, jednak na pewno nie jest tak seksowny i gorący jak ona!

Czy tego typu teksty pomogą mu w związku, który już od dłuższego czasu wisi na włosku? Wątpimy. Jednak nie ukrywamy, że z Jego zdaniem się zgadzamy, bo Anitta jest naprawdę piękną i bardzo uzdolnioną kobietą!

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X