fbpx


Wygląda na to, że Liam Payne rozstanie z Cheryl ma już dawno za sobą! Internauci nie mają wątpliwości, że w showbiznesie zapowiada się na nowy romans – tym razem Liam Payne flirtuje z… 23 lata starszą Naomi Campbell!

Laim Payne szybko pozbierał się po rozstaniu z Cheryl. Ostatnio z Naomi Campbell wymienili ze sobą na Instagramie komentarze w dość jednoznacznym stylu – wprost ze sobą flirtowali! Na twitterze aż zawrzało! Co jest ciekawe – ten związek mógłby mieć rację bytu, bo już zdążyliśmy się przekonać, że Liam Payne preferuje starsze kobiety.

Były członek One Direction był w związku ze starszą o 10 lat Cheryl Cole – mimo różnicy wieku para doczekała się nawet syna. Jednak po jego przyjściu na świat Liam i Cheryl zdecydowanie się nie dogadali i para rozstała się.

Liam gustuje w starszych kobietach, zaś Naomi Campbell ma słabość do młodszych facetów… Nic dziwnego, że się sobą zainteresowali 😉 Kilka dni temu modelka skomentowała zdjęcie muzyka, pisząc “Piękna Dusza”, a Liam nie został jej dłużny. Wokalista napisał pod jej zdjęciem “Perfekcja w człowieku… Nie oddawaj mi tych oczu”. Nie mamy wątpliwości, że to flirt!

Jak myślicie, czy taki związek miałby rację bytu? 😉

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X